Musíte mať minimálne 18 rokov (môže sa od vás zobraziť výzva na predloženie dokladu totožnosti)

  • Tetovanie si nemôžete dať urobiť za nasledujúcich okolností:
  • podrobnosť accutane / roaccutane
  • podstúpiť chemoterapiu a ak ste vy alebo niekto z vašej rodiny mal v minulosti rakovinu kože
  • je tehotná alebo dojčí
  • ste chorí alebo chorí na vírus (ak z týchto dôvodov potrebujete zrušiť platbu, váš vklad bude v bezpečí, pokiaľ si naplánujete termín v najbližších dvoch týždňoch)
  • sú na kocovine (poprosím vás, aby ste šli domov a zaplatili nový vklad za účelom preloženia)

Netetujem nasledujúce oblasti:

  • hrudný kôš
  • tvár (uši alebo krk sú v poriadku)
  • nad krtkami alebo materskými znamienkami

Ak máte akékoľvek kožné ťažkosti, ako sú ekzémy alebo psoriáza, dajte mi prosím vedieť vopred a prekonzultujte to so svojím dermatológom.

Na každú rezerváciu sa vzťahuje záloha vo výške 40 GBP / 40 EUR, ktorá je nevratná, ak zrušíte rezerváciu menej ako 48 hodín vopred a bez oznámenia alebo bez zámeru zmeniť časový harmonogram. Nebudem súhlasiť s tým, aby som vás dal tetovať po 2 zrušeniach typu back-to-back a váš vklad bude stratený. Záloha je vždy zahrnutá v cene tetovania, platíte iba zvyšné
zostatok na dni (ak tetujete 160 libier, zostane vám zostatok 120 libier).

Všetky vklady musia byť zaplatené cez Paypal na adresu:
victoria.a.tattoo@gmail.com

(v poznámkach pre predávajúceho prosím uveďte deň a čas nášho vymenovania alebo referenciu o dizajne, ak sme sa ešte nedohodli na dátume)

alebo bankovým prevodom, ak žijete vo Veľkej Británii na adresu:
Victoria Audouard (Lloyds bank)
kód triedenia 30-41-57
acc číslo 25046068

Ak robíte rezerváciu v londýnskom štúdiu, nechám vám na zaslanie zálohy až 48 hodín (ak bola rezervácia vykonaná vopred). Ak som ho nedostal v pravý čas, váš slot bude opäť k dispozícii. Neposielam upomienky.

Ak si rezervujete miesto pre hostí, pracujem na princípe „first come rst serve“, pretože moje sloty sú oveľa obmedzenejšie. Ak pošlete vklad príliš neskoro (slot bol prijatý), bude vám automaticky vrátený.

Zvyšný zostatok za tetovanie je potrebné zaplatiť v hotovosti na recepcii na konci vašej relácie (Londýn). Môže sa stať, že prijmem Paypal, ak počas pobytu hosťa dajte vedieť vopred, aby som mal dostatok peňazí na zaplatenie provízie v štúdiu. Neakceptujem kreditné karty / Lydia / Pumpkin.

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte a napíšte mi. Som tu, aby som vám pomohol.