Info a FAQ

▪︎ Tetujem len od 18 rokov. Menej nie, ani so súhlasom rodiča. Tetovanie je zásah do tela, na ktorý potrebujete byť svojprávny a plnoletý. Svoje štúdio považujem za safe space a hate free zone. So všetkými klientmi zaobchádzam s úctou a rešpektom, bez ohľadu na ich pohlavie, vek, etnickú príslušnosť, sexuálnu orientáciu, sociálne zázemie, duchovné alebo náboženské vyznanie atď. Vítané sú všetky typy postavy a farby pleti.

▪︎ Tetujem iba na objednávku a neberiem walk-ins. Pracujem v mojom súkromnom štúdiu a tetujem v ňom iba ja, takže sa vám budem môcť maximálne venovať a nikto nás nebude rušiť. Tetovanie je dôverná práca a počas sedenia sa vám budem snažiť zaistiť čo najviac súkromia a starať sa o vaše pohodlie. Snažím sa tetovať iba jedného klienta za deň a moje ceny sú vždy za dizajn, nie od hodiny – preto budeme mať dostatok času premyslieť veľkosť, miesto tetovania, prípadné drobné úpravy a celkovo sa počas sedenia cítiť uvoľnene a nikam sa neponáhlať.

▪︎ Mám založenú živnosť, certifikáty potrebné pre tetovanie a moje štúdio funguje pod dozorom Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave. Snažím sa, aby všetky potreby, ktoré používam boli vegánske a nie testované na zvieratách. Pracujem podľa prísnych zdravotných a hygienických predpisov, aby som zabránila akejkoľvek infekcii alebo vážnym chorobám. Na udržanie vysokého štandardu hygieny používam jednorazový spotrebný materiál a nástroje certifikované ako zdravotnícky produkt od profesionálnych a dôveryhodných spoločností. Zaisťujem, aby boli všetky materiály správne sterilizované a kontrolujem ich dátum spotreby. Tetujem strojčekom značky Cheyenne a používam tetovacie farby značky Solid Ink.

▪︎ Všetky tetovania sú v mojom štýle, preto si najprv pozrite moje práce, aby ste sa uistili, že sa vám páčia (hlavne ak máte záujem o návrh na mieru). Vždy sa snažím vyhovieť vášmu nápadu, ale je aj možné, že ho odmietnem, ak budem mať pocit, že vás nemôžem tetovať – napríklad pre nedostatok technických znalostí alebo skúseností so špecifickým problémom alebo ak váš nápad nevyhovuje môjmu štýlu. V tomto prípade sa vám budem snažiť odporučiť niekoho, kto vašu predstavu splní lepšie. Moje návrhy sa nedajú kúpiť a tetovať iným tatérom – tetujem ich vždy iba ja. Netetujem žiadne kópie, návrhy iných tatérov, obrázky z internetu (google, pinterest atď.) alebo nenávistné a iné symboly. Nič netetujem dva krát ale iba raz, pokiaľ to nie je zámer (couple tattoo a pod.), takže každé tetovanie odomňa je originál. Ak sa vám páči niečo, čo som už tetovala, môžeme spolu vymyslieť custom variáciu alebo niečo podobné, ale nie rovnaké.

▪︎ Vaše pohodlie a dobrý pocit je najdôležitejší. Počas tetovania sa môžme rozprávať o čomkoľvek budete chcieť, ale nebojte sa povedať mi, ak sa budete cítiť lepšie, ak by sme boli radšej ticho. Je to úplne v poriadku, môžem vám pustiť film alebo môžme iba počúvať hudbu. Hocikedy, ak sa vám nebude ležať pohodlne alebo sa potrebujete pohnúť, je vám príliš teplo alebo zima, chcete ísť na WC alebo na prestávku na cigu, stačí mi povedať. S vaším súhlasom si spravím niekoľko fotiek vášho hotového tetovania, ktoré neskôr zverejním v mojom portfóliu na mojich sociálnych sieťach. Po odfotení tetovania vám fotky ukážem a tie, ktoré sa vám nebudú páčiť zmažeme. Fotky zahojených tetovaní sú vždy vítané.

▪︎ Budem vám k dispozícii v ktorejkoľvek fáze hojenia vášho tetovania, ak budete potrebovať radu alebo usmernenie. V prípade akýchkoľvek problémov mi napíšte prostredníctvom e-mailu a pokúsim sa vám odpovedať čo najrýchlejšie. Ak bude vaše tetovanie po zahojení potrebovať touch up (doplnenie farby alebo stmavenie linky) pošlite mi e-mail s fotografiou a dohodneme si termín korekcie.