Cena

▪︎ Cena za každé tetovanie je ale individuálna. V prípade záujmu o tetko sa ma neboj na ňu opýtať, ak mi povieš čo, aké veľké a na aké miesto viem ti ju približne povedať. V priemere sa ceny pohybujú medzi 100 až 200 eur, v závislosti od motívu, veľkosti, farebnosti, zložitosti a detailov, miesta na tele, množstva použitého materiálu a času strávenom pri kreslení a tetovaní. Ak budete chcieť viac tetovaní v jeden deň (alebo aj Waterlily tetko), viem vám spraviť lepšiu cenu.

▪︎ Nad každým návrhom trávim hodiny času ešte pred samotným tetovaním (aby malo myšlienku a správne prevedenie na základne mojich znalostí, zručností, skúseností a umeleckého cítenia) a toto dielo ti potom vo forme tetovania odovzdám na celý život. Veľká časť z ceny sa potom vracia späť do štúdia, aby som vám mohla poskytnúť príjemný zážitok a profesionálny prístup, priestor a produkty (plus malé občerstvenie :).

Záloha

▪︎ Za rezerváciu termínu a návrhu sa platí záloha vo výške 30e, ktorá je nevratná. Slúži ako poistka, že o tetovanie máš naozaj záujem – je zahrnutá v cene tetovania odpočíta sa od výslednej ceny. Je to úplne bežná vec v každom dobrom tetovacom štúdiu. Môžete ju uhradiť prevodom na účet uvedený nižšie (do poznámky mi, prosím, vždy uveď svoje celé meno). Bez zaplatenia zálohy tvoj vybraný dizajn a termín nie je oficiálne rezervovaný – tetovanie na mieru začínam kresliť tiež až po zaplatení zálohy. Zvyšok ceny tetovania doplácate na konci vášho sedenia, najlepšie v hotovosti alebo prevodom na účet (kreditné karty neberiem).

▪︎ Záloha mi v prípade no-show alebo z tvojej strany zrušeného termínu vynahrádza môj čas a skicovné. Na vrátenie zálohy máš nárok iba, ak sedenie u nejakého dôvodu musím zrušiť ja. To znamená ak nemožeš prísť ty – musíš ma kontaktovať aspoň 48 hodín vopred (vždy ale najlepšie čo najskôr) so zámerom dohodnúť si náhradný termín. V opačnom prípade – ak zrušíte rezerváciu neskôr alebo po dvoch preložených a následne zrušených termínoch vám záloha prepadá. Zálohu posielajte až keď sa dohodneme na termíne a poprosím vás o ňu.

Platba na účet
Majiteľ účtuKlaudia Moravčíková
Číslo účtuSK2932041071/1100 – Tatra Banka
IBANSK7911000000002932041071