Cena

▪︎ Minimálna cena za tetovanie je 30e a custom dizajn na mieru začína na 50e. Cena za každé tetovanie je ale individuálna a môže meniť v závislosti od konečnej veľkosti a umiestnenia dohodnutého pri sedení. Záleží to od motívu, veľkosti, zložitosti a detailov, miesta na tele, množstva použitého materiálu, času strávenom pri skicovaní a pri tetovaní atď. Ďalej zahŕňa všetko potrebné pre chod štúdia – prenájom priestorov, vybavenie štúdia, profesionálnu techniku, jednorázové hygienické potreby a iný spotrebný materiál atď.

Záloha

▪︎ Za rezerváciu termínu a návrhu sa platí záloha vo výške 30e, ktorá je nevratná a slúži ako poistka, že o tetovanie máš naozaj záujem. Táto suma sa odpočíta sa od výslednej ceny tetovania. Tetovanie na mieru – teda podľa tvojho zadania, začínam kresliť až po zaplatení zálohy. Je to úplne bežná vec v každom dobrom tetovacom štúdiu a môžete ju uhradiť prevodom na účet alebo cez PayPal. Do poznámky mi, prosím, vždy uveď svoje celé meno.

▪︎ Záloha mi v prípade no-show alebo zrušeného termínu vynahrádza môj čas a skicovné. Na vrátenie zálohy máš nárok iba, ak sedenie u nejakého dôvodu musím zrušiť ja – to znamená, ak nemožš prísť ty a dáš mi vedieť aspoň 1 deň vopred, nemám problém ti nájsť náhradný termín 🙂

Platba na účet
Majiteľ účtuKlaudia Moravčíková
Číslo účtuTatra Banka SK 2932041071/1100
IBANSK79 1100 0000 0029 3204 1071
Platba cez PayPal
PayPal e-mailová adresacloudytattoo.sk@gmail.com
PayPal.Me odkazhttps://paypal.me/cloudytattoo?locale.x=sk_SK