Booking / waiting list info

Som veľmi rada, ak sa ti moje obrázky páčia a chcel/a by si ich nosiť pod kožou ♡

Pre rezerváciu termínu je potrebné výplniť a odoslať tento krátky formulár. Ešte predtým si môžeš prečítať info:

Starostlivosť ▪︎ Cena a záloha ▪︎ Info a FAQ

Po odoslaní formulára ti príde jeho kópia do tvojej uvedenej e-mailovej schránky – tak si vieš ľahko skontrolovať, či bol mail správne doručený a či si napísal/a všetko, čo si chcel/a. Ak máš záujem o viac flash dizajnov v jeden deň, stačí ich všetky napísať do jedného formulára.

Behom nasledujúcich pracovných dní ťa budem kontaktovať (väčšinou cez Instagram, ak je to možné, pre rýchlejšiu komunikáciu) s informáciami ohľadne zálohy a presného termínu. Bez zaplatenia zálohy ti nemôžem držať návrh, ani termín. Vždy vám odpoviem, či už kladne alebo záporne – takže ak tak dlhší čas neurobím alebo budeš mať s odoslaním akýchkoľvek problém, píš mi na cloudytattoo.sk@gmail.com alebo do DMs na Instagrame 🙂

Prosím, pozorne vyplň všetky uvedené políčka, chýbajúce informácie môžu zdržať proces rezervácie termínu. Osobné údaje nebudú uložené v žiadnej databáze ani využité na marketingové účely, slúžia len na potvrdenie záujmu o tetovanie.

Formulár

  MENO ☆

  Mám 18 alebo viac rokov a nechávam sa tetovať dobrovoľne a z vlastnej vôle. Môj psychický a fyzický zdravotný stav je v dobrej kondícii a netrpím žiadnymi infekčnými ochoreniami. Pred prevedením tetovania som bol/a poučený/á o povahe zásahu a následnej starostlivosti.

  -

  KONTAKT ☆

  -

  TETOVANIE ☆

  ▪︎ Flash alebo custom?

  -

  -

  Ihly sú...

  -