Booking

Som veľmi rada, ak sa ti moje obrázky páčia a chcel/a by si ich nosiť pod kožou. Ak máš záujem o viac flash dizajnov v jeden deň, stačí ich všetky napísať do jedného formulára. Ten sa automaticky odošle na cloudytattoo.sk@gmail.com. Pred jeho odoslaním si prečítaj nižšie uvedené dokumenty 🙂

▪︎ Starostlivosť
▪︎ Cena a záloha
▪︎ Etický kódex

  MENO ☆

  Mám 18 alebo viac rokov a nechávam sa tetovať dobrovoľne a z vlastnej vôle. Môj psychický a fyzický zdravotný stav je v dobrej kondícii a netrpím žiadnymi infekčnými ochoreniami. Pred tetovaním som bol/a poučený/á o povahe zásahu a následnej starostlivosti.

  KONTAKT ☆

  TETOVANIE ☆

  ▪︎ Flash alebo custom?

  Ihly sú...

  Prosím, pozorne vyplň všetky vyššie uvedené polia, chýbajúce informácie môžu zdržať proces rezervácie termínu. Po odoslaní formulára ťa budem behom nasledujúcich pracovných dní kontaktovať e-mailom a prediskutujeme všetko potrebné. Vždy vám odpoviem, či už kladne alebo záporne, takže ak tak neurobím do týždňa, pripomeňte sa mi na cloudytattoo.sk@gmail.com.

  Osobné údaje nebudú uložené v žiadnej databáze ani využité na marketingové účely, slúžia len na potvrdenie záujmu o tetovanie.